Македонски (Macedonian)

Платени реклами

Пријатели

Банер
Банер
Банер
Банер
Има 30 гости присутни
Вила Фидански
Локација - Беровско езеро

Инфо

Вила Фидански
Сопственик: Горан Фидански
Контакт лице: Горан Фидански
Моб: +38970762340
Тел: +38933448527
Домашна Адреса: Ул „Никола Петров“ Бр.14
Facebook: Goran Fidanski
E-Mail: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите
Skype: gORAN FIDANSKI

На само седум километри од Берово со поглед на Беровското Езеро се наоѓа „Вила Фидански“ оваа вила нуди сместување за 14 лица. Пред вилата се простира езерото и прекрасната борова шума што претставува прекрасен поглед.

Цени

По договор

Галерија


Галерија


013018019020044
DSCN9899DSCN9953DSCN9955DSCN9956DSCN9957
DSCN9958DSCN9959DSCN9960DSCN9961DSCN9962
DSCN9963DSCN9964DSCN9965DSCN9966DSCN9967
DSCN9968DSCN9969DSCN9970DSCN9971DSCN9972
DSCN9973DSCN9975DSCN9978vila fidanski 2012 167vila fidanski 2012 168
vila fidanski 2012 184vila fidanski 2012 188vila fidanski 2012 212vila fidanski 2012 232vila fidanski 2012 240
vila fidanski 2012 246vila fidanski 2012 249vila fidanski 2012 254vila fidanski 2012 259vila fidanski 2012 263
vila fidanski 2012 276vila fidanski 2012 291vila fidanski 2012 296vila fidanski 2012 330vila fidanski 2012 335
vila fidanski 2012 343vila fidanski 2012 362vila fidanski 2012 378vila fidanski 2012 382vila fidanski 2012 397
vila fidanski 2012 404vila fidanski 2012 410vila fidanski 2012 416vila fidanski 2012 459vila fidanski 2012 462
vila fidanski 2012 469vila fidanski 2012 475vila fidanski 2012 478vila fidanski 2012 494vila fidanski 2012 505
vila fidanski 2012 512vila fidanski 2012 514vila fidanski 2012 516vila fidanski 2012 522vila fidanski 2012 540
vila fidanski 2012 549vila fidanski 2012 562vila fidanski 2012 569vila fidanski 2012 572vila fidanski 2012 576
vila fidanski 2012 582vila fidanski 2012 599vila fidanski 2012 620vila fidanski 2012 634

Повеќе

Повеќе Информации

Вкупно легла: 14
1 Апартман опремен со сопсвена бања џакузи и туш кабина со масажери
3 Брачни соби со брачен кревет и сопсвена бања.
4 Еднокреветни соби.


Двор: Летниковец, Фурна, Скара, Паркинг простор и Парк 800 мк.
Погодност: (Погодно за фамилијарен престој, Одмор, Спорт, Рекреација и Риболив)
Вид на капацитетот: (Вила)
Тип на сместување: (Самостојна храна)
Греење: (Парно)
Една голема дневна соба опремена со:
- Гарнитура.
- Трпезарија
- Кујна со фрижидер
- Телевизор
- DVD Плеер
- Музички систем
- Камин

Локација


Локација


001002003004005

Последно освежено на Вторник, 20 Октомври 2015 16:08
 
You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.